Partnerzy – specjalizacja

Winterhalter

Winterhalter to uznany od lat producent zmywarek. Nowatorskie rozwiązania problemów związanych ze zmywaniem naczyń sprawiły, iż przoduje na rynku hotelarskim, gastronomicznym, piekarniczym, ciastkarskim i przetwórstwa mięsnego.

Firma dostarcza zmywarki – oferuje kompletny, systemowy asortyment: od przygotowania wody, poprzez perfekcyjną technikę po środki czyszczące i nabłyszczające oraz odpowiednio dostosowany osprzęt (stoły, kosze). Wasze problemy ze zmywaniem „leżą im na sercu”. Cała załoga Winterhaltera dokłada starań, aby wyprodukować i dostarczyć Państwu najlepszą zmywarkę. Bez najmniejszych usterek, punktualnie i o najwyższej jakości.

Strona firmowa (polska) www.winterhalter.pl, (korporacyjna – angielska) www.winterhalter.biz

Convotherm

Firma Convotherm produkuje profesjonalne urządzenia gastronomiczne od ponad 33 lat. Fabryka znajduje się w Eglfing w
Niemczech. Specjaliści w firmie Convotherm udoskonalają urządzenia zaspokajają indywidualne potrzeby klienta mając na celu usprawnienie codziennej pracy w kuchni.

Firma Convotherm słynie z wyjątkowej jakości urządzeń między innymi dzięki poszukiwaniu najlepszych rozwiązań z kucharzami, dietetykami, inżynierami, monterami oraz klientami z ponad 70 krajów.

Strona firmowa (polska) www.convotherm.pl, (korporacyjna – niemiecka) www.convotherm.de

Fagor

Firma Fagor Industrial jest wiodącym producentem urządzeń gastronomicznych i pralniczych w Hiszpanii oraz dziesiątym na świecie. Jest producentem szerokiej gamy urządzeń, posiadającym wszechstronną i wyczerpującą ofertę. Jej globalne rozwiązania, którym towarzyszy pełen zakres usług, kierowane są do profesjonalistów działających w branży gastronomicznej.

Firma Fagor Industrial to jedna z niewielu marek działających na arenie międzynarodowej, w ofercie której znajduje się tak duża liczba produktów: piece konwekcyjno-parowe, urządzenia grzewcze, zmywarki, urządzenia pralnicze, urządzenia chłodnicze oraz bufety oraz elementy ze stali nierdzewnej, wykonywane zgodnie ze specyfikacją klienta.

Strona firmowa (polska) www.fagorindustrial.pl

Ostatnia modyfikacja 09.03.2017 o 14:19


Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2024 MR SERWIS

Do góry strony
Valid XHTML , CSS , RSS
Poczta